K provozování webu používáme cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s tím, jak soubory cookies dále používáme.

Více informací

Použití flakónků na parfém

Flakónky na parfém lze bezpečně používat k naplnění parfémem. Vnitřní součástí flakónového uzávěru je těsnění z PVC. Při plnění flakónku parfémem doporučujeme použít injekční stříkačku s jehlou (lze zakoupit v každé lékárně a jedná se o velmi levnou záležitost).

Parfémy si můžete namíchat sami z dostupných olejových esencí  a velmi kvalitního neředěného alkoholu. Nebo si parfém můžete koupit. Je velmi mnoho společností, které se výrobou parfémů zabývá – a které jsou od nich za velmi zajímavou cenu (hlavně z Bulharska a Turecka). Já osobně mám zkušenosti a mohu doporučit francouzskou společnost přímo z Paříže firmu Distimex (www.Distimex.com). Tato společnost inzeruje, že má pro výrobu parfémů „nejlepší nosy z Francie“. Nechal jsem si od nich poslat vzorky parfémových olejů, které míchají – a mohu potvrdit, že je tomu tak. Vyberete-li si od nich podle vzorku parfém (3 litry minimálně), musíte nejprve zaplatit a pak 3 týdny počkat než parfém vyrobí a pak Vám pošlou – ale rozhodně se to vyplatí.

  Flakónky na parfém jsou často předmětem sběratelství. Snažíme se tomuto trendu vyhovět tím, že vyrábíme velice mnoho různých druhů flakónků ve velice malých výrobních sériích. Používáme ke zdobení velice kvalitní materiál – mosaz (80%měď 20%Zinek) – jednotlivé kovové části jsou sletovány mosaznou pastou, kterou sami vyrábíme – to zaručuje, že kovové části (a tím pádem celý flakón jako celek) vydrží desítky (někdy i stovky) let v perfektním stavu. Flakónky, které nyní vyrábíme, jsou velice podobné těm, které se vyráběli před 80-ti lety. Je to tím, že používáme stejnou výrobní technologii a v mnoha případech i autentické velmi staré formy pro výrobu. Proto se nemůžeme divit, že mnoho obchodníků prodává naše flakónky s tím, že jsou starožitné. Těchto případů je opravdu mnoho.

 Pestrost a rozmanitost v dizajnu našich flakónků osloví kolikrát i toho, kdo hledá něco velmi hezkého do svého bytu. Flakónek se pak stane spíše dekorací nebo v případě turistů suvenýrem.

Vše o OpenCart. Používá se opensource systém OpenCart
Marcel Sup - www.flakon.cz, © 2021