GDPR (General Data Protection Regulation)

Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů).

 

Naše společnost je v případě, že si objednáte zboží v našem eshopu www.flakon.cz zpracovatelem Vašich osobních údajů.

 

Stává se tak z titulu plnění smlouvy. Pro vytvoření Vaší obednávky proto vyžadujeme pouze nezbytná osobní data, která jsou potřebná k tomuto účelu. Vaše osobní data nebudou naší společností použita k jinému účelu. Vaše osobní data budou dobře a dostatečně zabezpečena.

Neposkytneme tyto data třetí osobě. V případě, že tyto data poskytneme zpracovateli (například účetní) bude s nimi nakládáno podle zásad GDPR.

 

 V případě, že již byla vytvořena faktura s Vašimi osobními údaji, nemůžeme zcela na základě Vaší žádosti vymazat všechna data z našich databází, ale můžeme vymazat všechna ostatní data, které již na faktuře nejsou (telefon, email). Žádost o vymazání těchto dat prosím zašlete na email oktagon@seznam.cz .

 

 V případě, že jste v našem eshopu zaregistrováni, ale ještě jste nevytvořili žádnou objednávku, můžeme na Vaší žádost smazat z naší databáze všechna Vaše osobní data. Žádost prosím zašlete na oktagon@seznam.cz.

 

 

 

 

 

  15.2.2022

  Marcel Šup